TR / EN

HAKKIMIZDA

Kuruyemiş işinde kısa zamanda yeterince uzmanlaşmış bir firma olarak, yakın tarihte sektöre adım atmamıza rağmen, yola çıkarken benimsediğimiz vazgeçilmez ticari ve etnik değerleri benimsemiş olmamız dolayısıyla kısa zamanda ülke bazında hatırı sayılır bir çapta müşteri potansiyeline sahip olan genç ve ilkeli bir firmayız. Zamanında ve hassasiyetle takip ettiğimiz tedarik süreci, müşteri memnuniyetimizi üst seviyelere taşıyarak yurtdışına açılma imkânını bizlere aşıladı. Yurt içinde edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimiz sayesinde, tecrübeli ve temel ticari ve iş ahlakı ilkelerini benimsemiş personelimizle, Türkiye'de üretilen kaliteli kuruyemişleri en uygun toptan fiyatına tedarik edebilmek bizimle yeni tanışan siz değerli potansiyel müşterilerimizi memnun edecektir. Yurtiçi müşterilerimiz ve tedarikçi firmalarımız bunun en iyi referansıdır. Sizlerle tanışmak bizlere heyecan ve güç verecektir. Ticaret iki tarafın da kazanabildiği ve ticari kurallara sıkı sıkıya bağlı kalındığında tadı çıkan en güzel meyvedir.

Genelde bu tarz sistemlerde insanların aklında bu sistemden para kazanabilen var mı sorusu oluşur ancak bizim tek ve yegane amacımız size bu sistemden para kazanamayan var mı sorusunu sordurtmak.

Zekeriya Parlak, Fitkur Genel Müdürlük
Vizyon;
Hedefimiz, kaliteli ürünlerimizi, güvenilir hizmet ve iş ahlakı anlayışından ödün vermeden, Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanına ulaştırabilmektir. Bu bağlamda, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye çalışarak, kaliteli ürün ve güvenilir ticareti müşteri ve çalışanlarıyla beraber sürdürülebilir kılmaktır.

Misyon;
Ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, iş ahlakını ve güvenilir ticareti benimsemiş bir firma olarak en taze, en sağlıklı, en doğal ürünleri yerli ve yabancı müşterilerimize sunmak en temel misyonumuzdur.

Kuru Yemiş Fuarı
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Biz Kimiz?
İletişime Geçin
  0 (541) 850 45 67
  0 (212) 909 12 67
  info@fistikgibiis.com
Takip Edin
  Facebook
  Instagram
  Twitter
  Youtube
Misyonumuz
Fitkur olarak misyonumuz; bütün Türkiye'ye el yakmayan fiyatlarla kaliteli kuruyemişler sunabilmek, bu işi biraz daha hızlandırmak adına fistikgibiis sistemini devreye soktuk. Bu sistemde sermayeye ihtiyaç duymadan sizlere ek bir gelir fırsatı, yeni bir iş kapısı sunuyoruz.

fistikgibiis.com bir fitkur iştirakıdır.